Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu / wkładki SFP+ HPE Aruba J9151E

Serene Nexus J9151E-C - zamiennik HPE Aruba J9151e 10GBASE SFP+ LR 10km
Zamiennik  HPE Aruba J9151EZamiennik HPE Aruba J9151E
Cena netto: 299,00 PLN
Cena brutto: 367,77 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 20
Opakowanie na 10 sztuk - przykład

Kompatybilny zamiennik modułu / wkładki optycznej SFP+ HPE Aruba J9151E - Serene Nexus J9151E-C to interfejs 10GB transmitujący poprzez światłowód jednomodowy. Zamienników jest sprzętowo przygotowany do urządzeń Aruba.

Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 10km. Moduł jako nadajnik wykorzystuje laser DFB 1310nm. Bardzo dobre parametry pracy w całym zakresie temperatur oraz odporność na zakłócenia elektromagnetyczne pozwalają na budowanie systemów 10GB o wysokiej gęstości. Moduł Serene Nexus J9151E-C jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFP+ MSA dzięki czemu może współpracować z urządzeniami HPE/Aruba i w pełni zastąpić J9151E.

Wbudowany układ diagnostyki cyfrowej (DDMI) pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu takich jak napięcie zasilania, temperatura, moc sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika.  

Moduł może także zastąpić wkładkę SFP+ HPE J9151A i J9151D.

 

Cechy kluczowe modułu kompatybilnego z SFP+ HPE Aruba J9151E

  • Złącze LC Duplex
  • Transmisja na odległość do 10km
  • Połączenie z przepustowością do 10Gb/s
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Zgodny z Bellcore TA-NWT-000983
  • Zgodny ze specyfikacją IEEE802.3Z
  • Laser bezpieczny dla oczu, spełnia wymogi IEC60825
  • Moduł diagnostyki cyfrowej: temperatura, napięcie zasilania, moc nadajnika, moc odbierana, prąd lasera
  • Temperatura pracy: 0°C do +70°C
  • Zgodny ze specyfikacją SFP+ MSA
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae 10GBase-LR/LW
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS

 

Dane techniczne wkładki kompatybilnej z SFP+ HPE Aruba J9151E

Standardy IEEE 802.3ae
Prędkość transmisji Ethernet 10.3125Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel 10.51875Gbps
Typ medium transmisyjnego Światłowód jednomodowy 9/125µm
Długość fali 1310nm
Szacunkowy zasięg transmisji do 10km
Typ złącza LC Duplex
Moc nadajnika -6 ~ 0 dBm
Czułość odbiornika -14.4 dBm
Napięcie zasilania 3.3V
Maksymalne napięcie zasilania 3.6V
Warunki pracy - temperatura * 0~70 st. Celsjusza
Warunki pracy - wilgotność 5~90% nie kondensująca
Wymiary 56.65mm × 13.4mm × 8.5mm