Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu / wkładki SFP+ Juniper SRX-SFP-10GE-ER

Serene Nexus 3940D
Zamiennik Juniper SRX-SFP-10GE-ER (3940D)
Juniper - 10GBase-ER SFP+ 1550nm 40km 
Zamiennik Juniper SRX-SFP-10GE-ERZamiennik Juniper SRX-SFP-10GE-ER
Cena netto: 2868,79 PLN
Cena brutto: 3528,61 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 2
zamiennik_juniper_srx_sfp_10ge_er_kopia
SFP+ 10GB LR
Opakowanie pojedyńcze

Zamiennik Juniper SRX-SFP-10GE-ER (3940D)

Juniper - 10GBase-ER SFP+ 1550nm 40km

Opis:

  • Podwójne złącze LC
  • Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
  • Pojedyńcze zasilanie 3.3V
  • Zgodny z SFP+ MSA (Multi Source Agreement)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
  • Długość fali 1550 nm 
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Niski poziom rozpraszania energii
  • Zakres temperatur pracy 0~70°C
  • Zgodny z normą RoHS-6