Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki BIDI SFP Allied Telesis AT-SPBD40-14/I (5440D-43/I)

Serene Nexus 5440D-43I
Allied Telesis - 1000BASE-BX-U BiDi SFP TX1490nm / RX1310nm 40km
AT-SPBD40-14/I
Wkładka SFP BiDIWkładka SFP BiDI
Cena netto: 484,11 PLN
Cena brutto: 595,45 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
SFP+ 10GB LR
Opakowanie pojedyńcze

Allied Telesis - 1000BASE-BX-U40 BiDi SFP TX1490nm / RX1310nm 40km

Zastosowanie:
Gigabit Ethernet
Fiber Channel
WDM Application 

Kluczowe cechy: 
Dwukierunkowa transmisja z wykorzystanuem włókna jednomodowego
Złacze LC
Transmisja z prędkością do 1.25Gb/s 
Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika)
Up to 20 km on 9/125μm SMF
Pojedyńcze zasilanie +3.3V
Wbudowany WDM
Isolation > 30dB, Cross Talk < -45dB
Metalowa obudowa gwarantująca doskonałe parametry EMI & ESD
Zgodny ze specyfikacją IEEE802.3Z
Zgodny z Bellcore TA-NWT-000983
Chrakterystyka urządzeń noszących oznaczenia Laser Class1|
Zgodny z normą IEC60825-1
Certyfikat RoHS
Rozszerzony (industrialny) temperaturowy zakres pracy -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)