Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik wkładki / modułu optycznego SFP BiDI SFP ZyXEL SFP-BX1490-10-D

Serene Nexus 5420-43
1000BASE-BX-D (TX 1490 RX1310)|moduł SFP BiDi 1490nm DFB, SM, 20km, 14dB
Wkładka SFP BIDIWkładka SFP BIDI
Cena netto: 89,65 PLN
Cena brutto: 110,27 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 5
Wkładka SFP BiDI
SFP+ 10GB LR
Opakowanie pojedyńcze

1000BASE-BX-D (TX 1490 RX1310)
BIDI 1490nm DFB, SM, 20km, 14dB

Application:
Gigabit Ethernet
Fiber Channel
WDM Application 

Key Feature: 
Single Mode bi-directional Transmission
SFP Multi-source Package with LC Receptacle
Up to 1.25Gb/s Data Links
Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) Capability
Up to 20 km on 9/125μm SMF
Single +3.3V Power Supply
Built-in WDM
Isolation > 30dB, Cross Talk < -45dB
Metal Enclosure, Excellent EMI & ESD Protection
Compliant with Specifications for IEEE802.3Z
Compliant with Bellcore TA-NWT-000983
Eye Safety Designed to Meet Laser Class1, Compliant with IEC60825-1
RoHS Compliant

We use cookies
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.