Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki SFP Huawei SFP-GE-LH70-SM1470-CW

Serene Nexus 3480D-47
Huawei - 1000BASE-CWDM zamiennik modułu SFP 1470nm 70km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 753,06 PLN
Cena brutto: 926,26 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Huawei - 1000BASE-CWDM SFP 1470nm 70km

Opis:

  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika)
  • Podwójne złącze LC
  • Maksymalna zasięg transmisji 80km
  • Wbudowana funkcja diagnostyczna (DDM)
  • Metalowa obudowa obiniżająca poziom interferencji elektromagnetycznej (EMI) 
  • Zgodny ze specyfikacją SFP MSA (Multiple Source Agreement)
  • Zgodny ze specyfikacją SDH/SONET (Synchronous Optical Networking / Synchronous Digital Hierarchy)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM 1530,33 nm do 1560,61 nm
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V
  • Zakres temperatur pracy 0~70℃
  • Niski poziom rozpraszania energii
  • Zgodny z normą RoHS-6