Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki BIDI SFP Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13

Serene Nexus 5220D-35
Allied Telesis - 100BASE-BX-U BiDi zamiennik modułu SFP TX1310nm/RX1550nm 15km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 215,16 PLN
Cena brutto: 264,65 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Allied Telesis - 100BASE-BX-U BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 15km

 

Opis:

  • Single Fiber Bi-directional Transmission
  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika)
  • Single LC Connector
  • Wide Distance Supported 15km
  • Digital Diagnostic Functions Optional
  • Metalowa obudowa obiniżająca poziom interferencji elektromagnetycznej (EMI)
  • Zgodny ze specyfikacją SFP MSA (Multiple Source Agreement)
  • Zgodny ze specyfikacją SDH/SONET (Synchronous Optical Networking / Synchronous Digital Hierarchy)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3
  • Zakres temperatur pracy 0~70℃ or -40~85℃ Optional
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V
  • Zgodny z normą RoHS-6