Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki BIDI SFP Allied Telesis AT-SPBD10-13

Serene Nexus 5420-34
Allied Telesis - 1000BASE-BX-U BiDi zamiennik modułu SFP TX1310nm/RX1490nm 10km
Wkładka SFP BiDIWkładka SFP BiDI
Cena netto: 215,16 PLN
Cena brutto: 264,65 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 5
SFP+ 10GB LR
Opakowanie pojedyńcze

Wkładka Serene Nexus 5420D-34 pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu. Moduł działa w technologii WDM (Bi-Di) dzięki czemu dwukierunkowa transmisja odbywa się za pomocą pojedynczego włókna światłowodu jednomodowego. Moduł wysyła dane wykorzystując światło o długości fali 1310nm, odbiera wykorzystując światło o długości 1490nm. Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 20 kilometrów. W celu zestawienia połączenia należy zastosować bliźniaczy moduł Serene Nexus 5420D-43. Zastosowanie technologii WDM pozwala obniżyć koszty eksploatacji poprzez zmniejszenie ilości potrzebnych włókien światłowodowych. Moduł Serene Nexus 5420D-34 jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFP MSA dzięki czemu może współpracować z urządzeniami różnych producentów. Technologia Hot-Plug umożliwia instalowanie modułu w urządzeniu sieciowym bez potrzeby odłączania zasilania – brak przestojów w pracy sieci.

Moduł posiada wbudowany układ diagnostyki cyfrowej (DDM, DOM, DDMI), który pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów pracy, takich jak napięcie zasilania, temperatura, moc sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika. Dzięki zebranym informacjom możemy w łatwy sposób wykryć lub przewidzieć i zapobiec awariom w sieci.

Zastosowanie modułów:

  • Gigabit Ethernet (1.25Gbps)
  • Fiber Channel (1.06Gbps)
  • Elastyczna konfiguracja i wypełnienie portów SFP
Cechy kluczowe
  • Złącze LC Simplex
  • Transmisja na odległość 20 km
  • Transmisja danych z użyciem długości fali: 1310nm
  • Odbiór danych z użyciem długości fali: 1490nm
  • Nadajnik FP
  • Odbiornik PIN
  • Połączenie z przepustowością do 1.25Gb/s
  • Opcjonalny moduł diagnostyki cyfrowej: temperatura, napięcie zasilania, moc nadajnika, moc odbierana, prąd lasera
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Niski poziom wydzielanego ciepła
  • Temperatura pracy: -10°C do +70°C
  • Zgodny ze specyfikacją SFF-8074i oraz SFF-8472, revision 9.5
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • Zgodny ze specyfikacją FC-PI-2 Rev.8.0 Fiber Channel
  • Zgodny ze standardem FCC 47 CFR Part 15, Class B
  • Metalowa obudowa ogranicza poziom interferencji elektromagnetycznej
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS
  • Opcjonalne wykonanie w wersji z rozszerzonym zakresem temperatury pracy
Dane techniczne
Standardy IEEE 802.3z, IEEE802.3ab, FC-PI-2 Rev.8.0
Prędkość transmisji Ethernet 1.25Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel 1.06Gbps
Typ medium transmisyjnego Światłowód jednomodowy 9/125µm
Długość fali TX:1310nm / RX:1490nm
Szacunkowy zasięg transmisji do 20km
Typ złącza LC Simplex
Moc nadajnika -9 ~ -3 dBm
Czułość odbiornika -23dBm
Napięcie zasilania 3.3V
Maksymalne napięcie/prąd zasilania 3.8V/ 375mA
Warunki pracy - temperatura * -10~70 st. Celcjusza  /  -40~80 st. Celcjusza
Warunki pracy - wilgotność 5~90% nie kondensująca
Wymiary 56.5mm × 13.5mm × 8.9mm