Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki SFP Allied Telesis AT-SPFX/40

Serene Nexus 3240
Allied Telesis - 100BASE-FX zamiennik modułu SFP 1310nm 40km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 233,09 PLN
Cena brutto: 286,70 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 5
Opakowanie pojedyńcze

Allied Telesis - 100BASE-FX SFP 1310nm 40km

Opis:

  • Transfer danych do 155Mb/s
  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika)
  • Nadajnik laserowy FP (Fabry-Perot) o długości fali 1310nm
  • Zgodny z normą RoHS i wolny od ołowiu
  • Zasięg transmisji do 40km z użyciem 9/125μ m SMF
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V
  • Niski poziom rozpraszania energii
  • Zakres temperatur pracy 0°C do 70°C
    Dostępne są wersje industrialne o zakresie od -5°C do 85°C