SFP.Guru - moduły SFP, SFP+, SFP28, QSFP+,QSFP28
TELEFON 22 845 27 54 W GODZ. 9-17

UTP

WIEDZA
KONTAKT
ZALOGUJ SIĘ
0
KOSZYK

POLECANE

MPO-OM3-12F-5m
146,00 PLN
179,58 PLN
MPO-OM3-12F-5m
649,00 PLN
798,27 PLN
MPO-OM3-12F-5m
199,00 PLN
244,77 PLN
MPO-OM3-12F-5m
799,00 PLN
982,77 PLN

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

ZAMÓWIENIA

Darmowa dostawa od 499 pln
95% zamówień wysyłamy tego samego dnia
30 dni na zwrot lub wymianę towartu
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.