Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu / wkładki SFP+ Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM

Serene Nexus 3902D
Alcatel-Lucent - 10GBase-LRM zamiennik modułu SFP+ 1310nm 220m
SFP+ 10G SRSFP+ 10G SR
Cena netto: 896,50 PLN
Cena brutto: 1102,69 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
SFP+ 10GB LR
Opakowanie pojedyńcze

Alcatel-Lucent - 10GBase-LRM SFP+ 1310nm 220m

Opis:

  • Podwójne złącze LC
  • Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
  • Pojedyńcze zasilanie 3.3V
  • Zgodny z SFP+ MSA (Multi Source Agreement)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
  • Wavelength 1310 nm
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Niski poziom rozpraszania energii
  • Zakres temperatur pracy 0~70°C
  • Zgodny z normą RoHS-6